loader image

Кондиціонування повітря

Кондиціонування повітря

Кондиціювання промислових об’єктів

Кондиціювання комерційних об’єктів

Кондиціювання приватних об’єктів

  Ми готові відповісти на ваші запитання
  Обладнання, яке ми встановлюємо

  Кондиціювання повітря – це створення та автоматична підтримка (регулювання) у закритих приміщеннях всіх або окремих параметрів (температури, вологості, чистоти, швидкості руху повітря) на певному рівні з метою забезпечення оптимальних, комфортних умов, найбільш сприятливих для самопочуття людей або ведення технологічного процесу.

  Кондиціювання промислових об'єктів

  Під системами промислового кондиціювання маються на увазі кліматичні схеми для об’ємних виробничих цехів, площа яких може бути більше трьохсот квадратних метрів, а потужність установки – перевищувати позначку 25 кіловат. Головною метою кондиціонування промислових об’єктів здебільшого не лише створення комфортних умов персоналу, що у приміщенні, а й підтримання певного температурного режиму, необхідного технологічним процесом. Тому до таких систем пред’являються підвищені вимоги, оскільки у разі незначної зміни температурних умов може стати неможливим випуск тієї чи іншої продукції належної якості.

  Кондиціювання комерційних об'єктів

  Кондиціювання комерційних приміщень є необхідною умовою підтримки комфортного клімату в офісі. Тому наявність системи кондиціювання – це не розкіш, а обов’язкове рішення для високої працездатності працівників. Грамотне підключення системи з урахуванням її виду та конфігурації сприяє максимальному використанню потенціалу пристрою та збереженню його довговічності у процесі експлуатації.Для створення мікроклімату в невеликих приміщень зазвичай використовують настінні спліт-системи або системи канального типу малої потужності.

  Для великих і середніх приміщень ідеальним варіантом будуть касетні, канальні або стельові системи. А в офісах із великою кількістю кабінетів ставлять мультизональні системи різного виду на базі VRV (VRF).

  Кондиціювання приватних об'єктів

  Створення комфортних умов для котеджу або приватного заміського будинку не просте завдання, адже система повинна виконувати наступні завдання: зволожувати або осушувати повітря, підтримувати певну температуру, очищення та обмін повітря, підвищуючи рух мікроорганізмів у вашому будинку. Підбір системи кондиціонування приватного заміського будинку необхідно здійснювати на стадії створення дизайн-проекту або під час будівництва. На даному етапі можливо організувати взаємодію системи кондиціювання з системою вентиляції та опалення, що дозволить досягти максимальних комфортних умов для проживання. Звертаючись до фахівців або інженерів компанії DUVAN, ви отримаєте необхідне технічне рішення, враховуючи ваші умови та побажання. Фахівці запропонують вам таку систему кондиціонування приватного заміського будинку, яка відповідає всім вимогам комфорту та не порушує зовнішнього вигляду будинку.

  ЧОМУ САМЕ МИ

  1

  Чисті та якісні роботи під ключ

  2

  Багаторічний досвід роботи з кліматичним обладнанням будь-якої складності

  3

  Офіційні дистриб'ютори сертифікованого обладнання

  4

  Професійна допомога у підборі та установці обладнання

  5

  Укомплектований штат кваліфікованих працівників

  6

  Власний сервісний центр

  НАШІ КЛІЕНТИ

  КОНТАКТИ:

  Адреса: