loader image

Сервіс систем кондиціонування

Сервіс систем кондиціонування

  Ми готові відповісти на ваші запитання
  Компанія «DUVAN» виконує повний комплекс робіт по сервісному обслуговуванню систем кондиціонування будь-якої складності:

  Метою технічного обслуговування систем кондиціонування є профілактика обладнання з підтримкою його робочих характеристик згідно з вимогами заводу-виробника, а також підтримання комфортного клімату на Вашому об’єкті. Це дозволить забезпечити Вам, Вашому персоналу і Вашим клієнтам знаходження в здоровій і комфортній атмосфері тривалий час. Тому обслуговування систем кондиціонування зазвичай здійснюється фахівцями спеціалізованих сервісних компаній. Такі роботи проводяться з використанням професійних інструментів і спеціального обладнання відповідно до технічних вимог для кожного окремого агрегату.

  Компанія «DUVAN» одна з провідних сервісних компаній в Україні. Наші фахівці забезпечують повноцінний сервіс систем кондиціонування будь-якої складності, на будь-яких об’єктах. Для цього ми маємо все необхідне обладнання та інструменти, а майстри – великий досвід роботи в даному напрямку. Декілька бригад нашої компанії готові в зручний для Вас час або в терміновому порядку прибути за будь-якою адресою не тільки в місті Києві, але й по всій Україні.

  Своєчасне сервісне обслуговування продовжує роботу обладнання на 90% і попереджає можливі несправності на 100%.
  Побутовий або промисловий кондиціонер повинен проходити сервісне технічне обслуговування не рідше одного разу на квартал.
  Сервісне обслуговування повинно проводитися навесні (березень-травень), перед початком спекотного сезону.
  Робота кондиціонера повинна здійснюватися в умовах, зазначених в технічному паспорті.
  Шум, неприємний запах, зниження ефективності роботи, безпричинний вихід з ладу – все це можливі наслідки відсутності своєчасної діагностики та обслуговування.

  Сервісне обслуговування кондиціонерів в Києві, перелік послуг: огляд зовнішнього, внутрішнього блоків; зовнішній огляд кондиціонера: перевірка кріплень і конструкцій на міцність, оцінка роботи пульта; перевірка рівня фреону, його робочого тиску; здійснюється дозаправка при необхідності; перевірка напруги; очищення всіх вузлів устаткування від забруднень; перевірка (чистка) дренажної системи; перевірка відповідності номінального струму по відношенню до струму електросилових частин; перегляд стану керуючих, а також силових ланцюгів обладнання. Підтяжка проводів і різьбових з’єднань; перегляд теплоізоляції трубопроводів з фреоном і усунення неполадок в разі потреби; перевірка лопатей вентилятора; очищення під тиском, а також антибактеріальна очистка зовнішнього блоку і теплообмінника; перегляд стану фільтрів. Заміна або чистка повітряних фільтрів при необхідності; гарантія якості виконаної сервісної роботи – 1 місяць.

  Мульті-спліт-системи

  Прецізіонний кондиціонер

  Кондиціонери побутові (спліт-системи):

  ЧОМУ САМЕ МИ

  1

  Чисті та якісні роботи під ключ

  2

  Багаторічний досвід роботи з кліматичним обладнанням будь-якої складності

  3

  Офіційні дистриб'ютори сертифікованого обладнання

  4

  Професійна допомога у підборі та установці обладнання

  5

  Укомплектований штат кваліфікованих працівників

  6

  Власний сервісний центр

  НАШІ КЛІЕНТИ

  КОНТАКТИ:

  Адреса: