loader image

Теплові насоси

Теплові насоси

  Ми готові відповісти на ваші запитання
  Тепловий насос, як джерело тепла в системах опалення, вентиляції, кондиціювання, гарячого водопостачання (ГВП), в основному, є звичайною парокомпресійною холодильною машиною. Той же побутовий холодильник, або кондиціонер – є тепловий насос і холодильний агрегат одночасно. З одного боку генерується “холод”, а з іншого “тепло”. І залежно від потреби, і використовується те, що потрібно – робота на обігрів чи охолодження, або те й інше одночасно.

  Основна перевага теплового насосу

  Основна перевага теплового насоса, порівняно з генераторами тепла інших типів, коефіцієнт перетворення COP (Coefficient of Performance), відношення кількості виробленої теплової енергії до витраченої електричної. А особливість холодильного циклу в тому, що електрична енергія, витрачається безпосередньо не на нагрівання (як в електрообігрівачі), а на перенесення тепла від низькотемпературного джерела тепла (природного, наприклад, зовнішнє повітря), в систему з вищою температурою (наприклад система опалення). Як результат, з одного кіловата електричної енергії машини, що витрачається на роботу, можна отримати три, чотири і більше кіловат теплової енергії.

  Основне перевага теплового насоса, порівняно з генераторами тепла інших типів, коефіцієнт перетворення COP (Coefficient of Performance), відношення кількості виробленої теплової енергії до вітраченої електричної. А особливість холодильного циклу в тому, що електрична енергія, витрачається безпосередньо не на нагрівання (як у електрообігрівачі), а на перенесення тепла від низькотемпературного джерела тепла (природного, наприклад, зовнішнього повітря), у систему з найвищою температурою (наприклад система опалення). Як результат, з одного кіловата електричної енергії машини, що витрачається на роботу, можна отримати три, чотири і більше кіловат теплової енергії.

  Основні типи виконання повітряних теплових насосів

  – «повітря-повітря» -тепло забирається з навколишнього повітря, і передається повітрі приміщення, що обслуговується. Більшість спліт систем, компресорно-конденсаторних блоків вентиляційних установок належать до цього типу.

  – «повітря-вода» -тепло забирається з навколишнього повітря, і передається воді (теплоносію), яка і обігріває приміщення (тепла підлога, радіатори опалення, фанкойли, повітряне опалення тощо).

  В останні двадцять років, японська корпорація Mitsubishi Electric (Міцубісі Електрик) активно розвиває теплові насоси повітряного типу, і причому, дуже успішно. Різні технологічні хитрощі значно підвищили ступінь термодинамічної досконалості.

  ЧОМУ САМЕ МИ

  1

  Чисті та якісні роботи під ключ

  2

  Багаторічний досвід роботи з кліматичним обладнанням будь-якої складності

  3

  Офіційні дистриб'ютори сертифікованого обладнання

  4

  Професійна допомога у підборі та установці обладнання

  5

  Укомплектований штат кваліфікованих працівників

  6

  Власний сервісний центр

  НАШІ КЛІЕНТИ

  КОНТАКТИ:

  Адреса: